Jaunumi

6.06.2012
BĒRNU UN JAUNIEŠU LATVIJAS TRIATLONA KĀRTĒJAIS ČEMPIONĀTS DOBELĒ Par meistaru nepiedzimst, par meistaru kļūst!” To gribētos teikt par Daugavpils BJC „Jaunība” Triatlona sporta kluba jauniešu startiem ikgadējā Latvijas bērnu un jauniešu triatlona čempionātā, kas tradicionāli notika Dobelē 1.jūnijā – zīmīgā dienā, kas ir Vispasaules Bērnu aizsardzības diena.

Šogad Daugavpils BJC „Jaunība” Triatlona sporta klubs ir atzīts par labāko Latvijā, un kārtējie starti, kuros piedalījās mūsu jaunieši, apliecina, ka aug spēcīga un daudzsološa jaunā paaudze.

Sacensību pamatmērķis ir dot iespēju jaunajiem sportistiem pirmajos nopietnajos startos pārliecināties par saviem spēkiem, novērtēt pretiniekus un gūt tik ļoti nepieciešamo sacensību pieredzi un psiholoģisko rūdījumu.

Sacensībās kopā piedalījās aptuveni 100 dalībnieku gan no Latvijas, gan Lietuvas. Daugavpils jaunieši startēja 1997.gadā dzimušo vecuma grupā. Komandā bija 7 dalībnieki.

Par rezultātiem. Pirmo vietu šogad ieguva Lietuvas pārstāvis, bet arī daugavpilieši var būt apmierināti ar panākumiem, jo attiecīgajā vecuma grupā iegūta 2.vieta – Raivim Voitānam, un visas trīs tālākās vietas pirmajā sešiniekā: 4.vieta – Timuram Mamedovam, 5.vieta – Raivim Valteram, 6.vieta – Kasparam Stivriņam.

Tas apliecina, ka potenciāls ir lielisks, un, iespējams, jau nākamajā gadā Goda piedestāls piederēs tieši Daugavpils jaunajiem sportistiem!
SPORTISTU PROFILS
Sergejs Gustajevs
KOMANDAS FOTOGRĀFIJA